Miley Rocks Slovenia
Nekaj o forumu && goodbye Hgh-welcom
Miley Rocks Slovenia
Nekaj o forumu && goodbye Hgh-welcom
Miley Rocks Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Rocks Slovenia


 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Nekaj o forumu && goodbye

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Lilliš
Šefica
Šefica
Lilliš


Število prispevkov : 400
Stars: : 743
Join date : 11/07/2009
Age : 25
Kraj : Lj

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeČet Avg 26, 2010 5:07 pm

Žal,po skoraj 2 letih delovanja,pri skoraj 90 članih,forum propada.Nobenega zanimanja ni več,noben ne obiskuje. Res mi je žal za vse.Forum sem odprla najprej kot MILEY & MAKE UP,kasneje sem odprla novega,
HANNAH MONTANA FAN CLUB SLOVENIA.Forum je kar nekaj časa rabil,preden je spremenil ime.
Seveda pa so sledili vzponi in padci.Dobili smo veliko članov,s tem tudi prevare med adminkami in moderatorkami.Mene so obtožile da sem zapustila,grozile so mi nekatere da jimm moram predati celotno adminstvo,ene pa so samo pisale take stvari.Dodale so OBUPNE moderatrke,tako da so meni rekli da se je forum preselil.Po vseh obtožbah in tračih,so mi povedale da se forum v bistvu NI preselil.
Torej,vsi ki ste imeli posebno stopnjo,je več nimate.

Če bi radi forum nekako obudili,pišite kar sem. Vendar sama mislim,da je najbolje da sem poslovimo.
Žal mi je ko tole pišem,vendar drugega ni.
Nazaj na vrh Go down
https://mileyrocks-slo.forumsl.net
ančolinek<3
Moderator
Moderator
ančolinek<3


Število prispevkov : 99
Stars: : 154
Join date : 28/06/2010

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeNed Avg 29, 2010 2:41 pm

m.adijo forum! Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
MileyCyrusFan
Member
Member
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 163
Stars: : 180
Join date : 06/11/2009

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimePon Avg 30, 2010 3:48 pm

škoda drugače...

sam sej res ni nobeden gor hodil.. nastavitve ste imeli takšne da nisi mogel postov pisat..
škoda drgač... Who? No
Nazaj na vrh Go down
Tinčiii
Firbec
Firbec
Tinčiii


Število prispevkov : 14
Stars: : 16
Join date : 17/02/2010

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeTor Avg 31, 2010 5:33 pm

moje sožalje Who?
Jaz že nebi imela takih soadmink Mad
Nazaj na vrh Go down
Lolipop
Rock out
Rock out
Lolipop


Število prispevkov : 384
Stars: : 422
Join date : 30/11/2009
Age : 29
Kraj : Šk. Loka

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeTor Sep 07, 2010 8:50 pm

Ja se strinjam tudi jaz nikakor ne bi imela takih soadmink)=
Nazaj na vrh Go down
ančolinek<3
Moderator
Moderator
ančolinek<3


Število prispevkov : 99
Stars: : 154
Join date : 28/06/2010

Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeNed Sep 12, 2010 7:21 pm

a lahko naredimo kaj da bo forum ozdravel.saj ga je škodaa! Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
glavna a
Gost
Anonymous



Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitimeNed Okt 17, 2010 10:39 am

Žal mi je,vendar ne moremo prav nič narediti.Sploh pa-jaz,glavna adminka sem se odločila začasno zapustiti forume.Sploh me nič gor več ne vleče.
Namesto da čepite za računalnikom,pojdite ven!S prijatelji!V staro ljubljano,kino,muzej!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nekaj o forumu && goodbye Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o forumu && goodbye   Nekaj o forumu && goodbye I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nekaj o forumu && goodbye
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Rocks Slovenia :: !MILEY ROCKS SLOVENIA!ž :: preberi!!!-
Pojdi na: